Haringparty 7 juli

Locatie: ‘De Hanen Weide’ (Groeneweg 4, Veen)
Datum/Tijd: Vrijdag 7 juli, 16:00 – 20:00
Aanmelden: 
haringparty@hotmail.com
Toegangskaarten:  € 20,00 per stuk (inclusief haring en 2 consumpties)

 

‘Haring in het land, dokter aan de kant’, is niet zomaar uit de lucht gegrepen. Haring zit vol goede voedingstoffen. De eiwitten zijn van hoge kwaliteit en hebben een gunstig effect op onze spieren, organen en zenuwstelsel.

Eet smakelijk!

Dat smakelijk kunt u ervaren op de locatie: sportpark “De Hanen Weide”

Tijdens dit evenement kunt u naast de overheerlijke “Hollandse Nieuwe” genieten van diverse hapjes en drankjes. Deze bijeenkomst heeft ook een maatschappelijk karakter. Met uw aanwezigheid steunt u namelijk twee goede doelen:
‘Het Koesterkwartier’ uit Veen, zij hebben als missie om op een liefdevolle wijze ruimte te bieden en aandacht te geven aan mensen met een zorgbehoefte.
‘Living Waters Village’ uit Borneo, welke weeskinderen van onderdak voorziet (www.heyboer.org/nl).

U kunt het goede doel steunen door aanwezig te zijn op dit evenement en een toegangskaart te kopen en/of gebruik te maken van één van onze sponsorpakketten.
Toegangskaarten ad € 20,00 per stuk (inclusief haring en 2 consumpties) kunt u per
e-mail bestellen (haringparty@hotmail.com). Graag opgeven voor uiterlijk 23 juni.

Daarnaast kunt u voor € 2,50 per stuk lootjes kopen, waarmee u een traditioneel tonnetje Hollandse Nieuwe kunt winnen en een Ipad!

Onderstaande sponsorpakketten bieden wij u aan;
Basis:                                                                                                  € 199,-

  • Vermelding op toegangskaart voorzijde
  • Weergave op de PowerPointpresentatie
  • 2 toegangskaarten

Premium:                                                                                           € 299,-

  • Vermelding op toegangskaart voor- & achterzijde
  • Weergave op de PowerPointpresentatie
  • 4 toegangskaarten

*Maatwerk sponsorpakketten zijn bespreekbaar (bijv. uitstalling van producten (auto’s, machines, etc.) of vertoning van (korte) bedrijfsfilms).

Als u gebruik wenst te maken van één van de sponsorpakketten, dan kunt u een email sturen naar  e-mailadres (haringparty@hotmail.com) of contact opnemen met één van onderstaande contactpersonen. In dat geval ontvangen wij ook graag uiterlijk 23 juni a.s. uw volledige bedrijfsnaam en het logo van uw bedrijf.

Wij verwelkomen u graag op onze haringparty 2017.